Vestavné agregáty

Proč neinstalovat agregát centrálního vysavače přímo do stěny? Nebo proč neumístit centrální vysavač do exteriéru? Do venkovní stěny, na balkón? AERTECNICA přichází s revolučním pojetím způsobu instalace centrálního vysavače. Tím je vestavný centrální vysavač QB.

QB

Revoluční !!!

Cena od 28 990 Kč bez DPH

CM200Q_insidePrvní 100% vestavný, patentem chráněný agregát s plnohodnotnou filtrací, kterou najdeme u klasických agregátu. První agregát, který je možné instalovat i do exteriéru. První agregát, který je, ale nevidíme ho. Nenarušuje interiér, nezabírá místo!! QB představuje nejen novou koncepci centrálního vysavače, QB  především používá nejnovější technologii a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Pro technické parametry agregátu QB klikněte zde.

QB představuje tichost, krásu, funkčnost a odolnost:

  • maximální výkon  653 Airwats
  • absolutní tichost 58dB
  • vysoký stupeň ochrany IP55
  • jednoduchá obsluha
  • ekologie, nová několikanásobně použitelná kartónová sběrací nádoba

 

QB instalujeme do stěny, nebo na stěnu. Stačí si jen vybrat typ skříně:

1. Instalace do stěny     2. Instalace na stěnu  
CM010Q-web Agregát instalujeme do  vestavné skříně s max. hloubkou 23cm a dvířky, které je možné opatřit nástřikem v barvě stěny nebo fasády. Odvod vzduchu je možný přes dvířka skříně a nebo klasickým způsobem pomocí výfukového potrubí.   CM020Q-web Agregát instalujeme do  nástěnné skříně s max.hloubkou 23,5. Odvod vzduchu je možný přes dvířka a nebo klasickým způsobem pomocí výfukového potrubí.

Příklady reálného použití agregátu QB:

qb_instalace_1_thum qb_instalace_2_thum qb_instalace_3a