Navigace: Rozcestník Centrální vysavače domácnosti Proč Aertecnica?

Akční nabídka

Akce 2015

 

Sledujte nás

t_logo-a.png

Proč Aertecnica?

Společnost Aertecnica má ve svém oboru vedoucí postavení. Je to díky jasné vizi její role a jejího poslání. Protože před prodejem svých výrobků i po něm nikdy neopomíná ani jediný detail. Protože věnuje pozornost novým a měnícím se potřebám trhu a tyto potřeby plní. Aertecnica nyní působí ve více než 35 zemních na celém světě a nyní díky společnosti Nasua s.r.o. i v České republice.

mapa-web

Aertecnica, nejlepší řešení…

kapka-webTéměř 25letá historie, založená na představě čistého světa: Think clean. Think clean je filozofií pro běžný život, pro naši pohodu a zdraví, které si máme udržet v každodenním životě. Projektování a výroba vyspělých vysávacích systémů schopných odstranit prach a zaručit patřičnou výměnu vzduchu byly zahájeny již v roce 1985.

Společnost Aertecnica na jedné straně využívá technologii k naplnění doporučení Světové zdravotnické organizace a na straně druhé vyniká jako společnost vnímavá k dynamice životního prostředí. Péče věnovaná zdraví a životnímu prostředí tvoří harmonický celek s neustálým technologickým výzkumem:

Aertecnica byla první a stále první je!!

Mnoho technologických inovací, které posouvají centrální vysávání k dokonalosti vyvinula Aertecnica a postupem času tyto inovace převzaly i ostatní výrobci centrálních vysávacích systémů.

Aertecnica mimo jiné vyvinula:
  • Multifunkční velkoplošný integrovaný a dálkový display.
  • Systém kontroly a regulace výkonu motoru.
  • Systém SOFT START. Systém pro plynulý start motoru a nižší spotřebu elektrické energie. Kromě úspory energie se vyznačuje i delší životností motoru. Tento systém začali používat téměř všichni výrobci centrálních vysávacích systémů.
  • Systém APF (automatické čištění filtru). Prodlužuje intervaly mezi nutnou údržbou filtru. Aertecnica vyvinula vlastní patent, který využívá vysávaný vzduch k aktivaci mechanismu s následnou vibrací filtru. Z filtru se tak uvolňují i velmi malé prachové částice, které spadnou do odpadové nádoby a samotný filtr zůstává průchodnější.
  • Komunikační systém MODBUS. Umožňuje propojení vysavače s nejběžnějšími domácnostmi používanými komunikačními systémy.
  • Agregát QB. První stoprocentně do stěny vestavitelný agregát. Jedná o první, patentem chráněný agregát, který je možné umístit-zabudovat do stěny.

Nejen tyto inovace, ale i mnohé další jako např. konzola QUICK FIX, která umožní snadnou instalaci agregátu na stěnu a zároveň zvyšuje stabilitu zavěšení agregátu, nebo možnost připojení potrubí do agregátu na vstupu i výstupu z obou stran, natrvalo změnily svět centrálního vysávání.

TUV_Product
Certifikace systému managementu kvality podle normy UNI EN ISO 9001 a systému environmentálního managementu podle normy UNI EN ISO 14001.

 

certifikace2 Certifikace výrobku pro sortiment jednofázových vysávacích agregátů pro segment              obytných budov: Perfetto Inox TXA; Perfetto TPA, TP; Classic TC; Bravo; QB; Studio; Prime made_in_Italy
Vysávací jednotky pro segment obytných a komerčních  budov a vysavačové zásuvky jsou výrobky vyráběné ze 100 % v Itálii.

 

TUBÒ je obchodním označením Aertecnica S.p.A. pro centrální vysávací systémy. LogoTubo