Navigace: Rozcestník

Partneři vysavačů - stěhování, oční vady, autoservis a počítače

Levné STĚHOVÁNÍ

Provádíme stěhování v jakoukoli denní dobu. Stěhujeme kanceláře, firmy, sklady, byty i rodinné domy. Stěhování Praha - ale i daleké okolí, nabízíme kompletní zabalení předmětů před stěhováním, dokonce můžeme poskytnout i dočasné ubytování během Vašeho stěhování. Stěhujeme i centrální vysavače.

Autodoprava, autoservis vozidel

Servis vozidel levně zajístí náš autoservis a pneuservis na Vysočině.

Ariatravel Praha je kvalitní, bezpečná a cenově dostupná autobusová doprava pro ucelené skupiny v ČR a po zemích Evropské Unie.

www.sledovani-aut.eu - sledování autzabezpečení vozidel pomocí GPS. STOP nepovoleným jízdám a krádežím aut!!

Přepravujeme a servisujeme i centrální vysavače.

Oční operace, oční vady, šedý zákal

Provádíme laserové oční operace, kterými bezpečně odstraňujeme oční vady, jako krátkozrakost, šedý zákal a jiné. Nemusíte se bát, operace šedého zákalu je bezbolestná a stejně tak efektivné léčíme i ostatní oční vady. Veškeré oční operace provádíme dle nejnovějších vědeckých poznatků.

PRODEJ POČÍTAČŮ

Po registraci na našem e-shopu můžete nakupovat levné počítače za velkoobchodní ceny! Počítače dodávane i s předinstalovanými Windows 7 v ceně. Pokud nemáte hotovost, žádný problém, levné pc sestavy, prodáváme i na splátky.

 

Další partneři vysavačů

Sádrokarton - centrální vysavače můžeme zabudovat i pomocí sádrokartonů

www.strojsmalt.cz - servis a prodej domácích spotřebičů

Chcete efektivnější topení? Infra topení je nejen efektivnější topení ale i zdravější. Více se dozvíte na www.rig-topeni.cz

Oblékáme fachmany, luxusní značkové pracovní oděvy Herockˇ

Široká nabídka chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce i ptáky. Nakupujte za skvělé ceny chovatelské potřeby na Petbutiq.cz