Klasické agregáty

STUDIO TS

Kvalita, jednoduchost, bezkonkurenční cena !

Cena od 14 990 Kč bez DPH

TS2Centrální vysavače řady STUDIO jsou agregáty určené pro centrální vysávání v bytech, středních rodinných domech i větších objektech. Centrální vysavače STUDIO patří mezi tradiční řadu, kde se setkává kvalitní technologie s jednoduchostí ovládání.
Centrální vysavače STUDIO jsou vybavené značkovými motory Ametek s tichým chodem a vysokým výkonem. Cyklónová separace s plnohodnotnou filtrací zaručují stálý výkon centrálního vysavače. Pro bezkontaktní vynášení vysátých nečistot lze do prachového kanystru vložit prachový sáček.
Centrální vysavače AERTECNICA řady STUDIO je možné napojit na dálkový displej Dynamic nebo Remote.

 

 

 

CLASSIC TC

Nejmodernější technologie, kvalita, design !

Cena od 18 990 Kč bez DPH

TC2-web

Centrální vysavače CLASSIC jsou agregáty nové generace, které využívají nejmodernější technologie pro centrální vysávání. Splňují všechny požadavky zákazníků na funkční design, kvalitu, výkon a tichý chod. Agregáty CLASSIC, které dodáváme ve 4 provedeních, Vám můžeme doporučit pro centrální vysávání v bytech, malých i velkých rodinných domech.
Nejnovější elektronika kontroluje chod motoru, průchodnost filtru a zaplnění prachové nádoby. Centrální vysavače CLASSIC jsou vybavené značkovými motory. Cyklónová separace s plnohodnotnou filtrací zaručují stálý výkon centrálního vysavače. Pro bezkontaktní vynášení vysátých nečistot lze do prachového kanystru vložit prachový sáček.
Agregáty centrálních vysavačů CLASSIC mají vysoké elektrické krytí IP55. V případě ochrany před přímým deštěm je možné centrální vysavač instalovat i do exteriéru. Centrální vysavače CLASSIC disponují komunikačním systémem MODBUS. Ten umožňuje propojení centrálního vysavače s komunikačními systémy, které se v domácnostech běžně používají.

Pro technické parametry řady Classic TC klikněte zde.

 

PERFETTO TPA

Nejmodernější technologie, systém APF, design !

Cena od 27 990 Kč bez DPH

TP2-web

Centrální vysavače PERFETTO představují nejvyšší řadu agregátů Aertecnica. Základní technologie vychází z řady centrálních vysavačů Classic. Agregáty Perfetto navíc disponují integrovanou zásuvkou, integrovaným ovladatelný displejem s ikonovým zobrazením a možností použití prachových vaků Clean Bag pro komfortní vyprazdňování odpadní nádoby.
Verze TPA je vybavená patentově chráněným automatickým čištěním filtru APF. V současné době jde o natolik technicky vyspělé centrální vysavače, že je nelze parametrově srovnávat s agregáty jiných značek. Automatické čištění filtru APF a sofistikovaný elektronický ochranný systém dosud nenabízí žádný jiný výrobce centrálních vysavačů. Centrální vysavače PERFETTO jsou určené pro střední rodinné domy.

Pro technické parametry řady Perfetto TPA klikněte zde. Produktovou řadu Perfetto TPA v současné době nabízíme pouze na objednávku.

 

PERFETTO INOX TXA

Nejmodernější technologie, systém APF, výjimečný design !

Cena od 29 990 Kč bez DPH

TX3-web

Centrální vysavače řady PERFETTO INOX představují vrchol designu a nejnovější technologie pro centrální vysávání. Agregáty jsou v provedení nerez, proto je možná jejich instalace v případě ochrany před přímým deštěm v exteriéru, nebo do agresivního prostředí. Centrální vysavače jsou vybaveny novou řadou značkových motorů a nejnovější elektronikou kontrolující chod motoru, průchodnost filtru a zaplnění prachové nádoby.
Cyklónová separace s plnohodnotnou filtrací a systémem APF - automatické čištění filtru zaručují stálý výkon centrálního vysavače. Pro bezkontaktní vynášení vysátých nečistot lze vložit do speciálně upravené prachové nádoby prachový sáček Clean Bag s hermetickým uzávěrem. Centrální vysavače PERFETTO INOX se dodávají ve 3 modelových provedeních, které jsou určené pro střední rodinné domy.

Pro technické parametry řady Perfetto Inox TXA klikněte zde. Produktovou řadu Perfetto Inox TXA v současné době nabízíme pouze na objednávku.