Navigace: Rozcestník

Akční nabídka

Akce 2015

 

Sledujte nás

t_logo-a.png
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE OD SPOLEČNOSTI AERTECNICA

TUBÒ - Centrální vysavač od společnosti Aertecnica

TUBÒ - Centrální vysavač od společnosti Aertecnica od aertecnicaCZ na Vimeo.

Prémiová kvalita pro všechny řady centrálních vysavačů

Všechny centrální vysavače jsou vyráběny v moderním závodě ve městě Cesena, ležící v Severní Itálii. Aertecnica v Ceseně centrální vysavače nejen vyrábí, ale má tam i umístěné své vývojové středisko. Systém výroby centrálních vysavačů podléhá kontrole dle ISO 9001 a ISO 14001. Centrální vysavače jsou rovněž pravidelně podrobovány zkouškám renomovaného německého institutu TÜV.

madeineu2

_B7T0149_

Více než 25 let na trhu

Za více než 25 let existence společnost Aertecnica vyrobila a prodala ke spokojenosti svých zákazníků více než 1.000.000 centrálních vysavačů, a to nejen do rodinných domů, ale zejména také do komerčních a průmyslových prostorů. Většina těchto centrálních vysavačů stále slouží zákazníkům k plné spokojenosti.

 

Zdravé a čisté prostředí

Díky centrálnímu vysavači snížíte ve své domácnosti obsah prachu a alergenů na minimum.  Veškerý vysávaný vzduch je díky systému centrálního vysávání odváděn pryč z interiéru. Funkčnost centrálního vysavače je dobře znázorněna na tomto videu. Centrální vysavače jsou standardně vybaveny HEPA filtrací, která je zejména známá z průmyslových provozů.

 

Realizace centrálního vysavače

Instalace centrálního vysavače v rodinných domech a bytech není složitá. Zákazníci se dělí na ty, kteří rádi svěří návrh a instalaci centrálního vysavače odborníkům a na ty, kteří jsou schopni provést instalaci svépomocí.

Pokud máte zájem o zajištění instalace na klíč a mít vše bez starostí, kontaktujte nás. Předáme Vaši poptávku montážní firmě z Vašeho regionu.

Jste kutil a troufáte si na instalaci svépomocí? V našem e-shopu nakoupíte potřebný materiál pro celou instalaci centrálního vysavače. Jako bonus Vám rádi zašleme návod pro návrh a instalaci a v případě potřeby poradíme s nákupním seznamem. Tak aby Vám nic nechybělo.

 Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější typ centrálního vysavače právě podle Vašich potřeb.

centralni-vysavace-aertecnica-domacnosti

komercni-prostory